Crusaders of Kingdom forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crusaders of Kingdom forum

Forum guildy Crusaders of Kingdom.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Kean




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 24. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 12:47 am

Už mě to začíná pěkně srát!!! Řekl sem srát myslel sem JEBAT VAAAAAAA!!!!!!!
3/4 aliance= neschopný, malý, debilní a malý. 1/4= CoK a RotA
Proč tak ostrá slova? Uvedu příklad jdete WSG 1 paladin (já) a 9999999999 holy priestů, ale jedinej kdo mě za celou dobu healne je Iskander, kterej vždycky bugne svůj mocný heal přes Azeroth až do Kalimdoru (To je občas i sranda).
AB no comment, většina ali si myslí, že v AB se hraje na to, kdo najde co nejdřív skupinu hor´dáků a nechá se zabít.
EoS je pro alianci něco jako kondom pro buznu...... Tudíž úplně na hovno.¨
AV................ Kurva ten nefunguje
Jaký je závěr?!? Jednoduchý, jen sem tímto topicem chtěl naznačit, že...... DO PÍČI SERU NA TO, BYCH RADŠI ŠEL LÍZAT MYSTIQOVI PRDEL, ABY MI PŘEVEDL POSTAVU K HORDĚ, NEŽ ČUMĚT NA LIDI, CO VLEZOU DO WSG A ŘEKNOU: Jeeeee, to je dobrý, tady sem ještě nebyl, to je nějaký raid?
ZABÍT!!! Jdu se věnovat radši hledání svatého grálu, s timhle mi vlezt na záda
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 1:32 am

Nj stává se Sad bohužel nikoho z těch newbies nedonutíš aby začal něco hrát Mad
Vem si BG kde jsme lítali já, doury, isky a ty společně. . . . Chce to trošku lidí na vnt a to bg jde hned líp Very Happy je pravda. že poslední dobou je aktuální stereotyp 5vs10 (Ali ku Hordě) takže se nechytáme ani my s tím naším 4 členym "týmem".
Chce to chodit guildovně bg jak pamatuju guildovní wsg Twisted Evil jako CoK prvních 3 míst jak v killech, dmg nebo healingu Very Happy
Prostě mazec. Počky až přijede Gedy a začnou bejt aktivní ostatní lidi z guildy, pořádně se jim pomstíme .
Návrat nahoru Goto down
Doury

Doury


Poeet p?íspivku : 22
Age : 35
Registration date : 23. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 9:32 am

Jj tak tak rozjedeme pořádnej hon na horďáky!
S wejrym to bude hnedle větší sranda a nějakej přihřátej Vitamín si ani neprdne do mechu!
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 12:31 pm

Jak tak na vas koukam, tak chcete udelat trosku vzpouru proti horde, hele za 9 dni jsem doma = normalni internet = zadny lagy, tak se velice rad naloguju na mystiq a rozsekam prdel hordaku, kteri me zabijeli, kdyz jsem mel lagy, a pujdu tam s vama...mno to je velice dobry napad, delat atkhle guildovni wsg a ab, ale tak jde o to byt vsichni na vnt, ty kteri nemaj mikrak tak alespon poslouchat/
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 1:50 pm

king Jj Doury už se těšim, až zase budem lítat a rozsekávat hordu na malý vitamínky C. king

santa Teďka už to, ale bude jiný nepodpořim tě v předních liniích (nahradí mě Kean), ale pořádně to rozdotkuju ze zadu. To víš obnovíme starou partu a hned ty BGčka budou vypadat jinak. santa

Jinak doufám, že to stihnu doexpit než se vrátí Gedy. Pač chci vidět jak bude kapat ještě víc, než když má teďka laggy jako prase. lol!
Návrat nahoru Goto down
Doury

Doury


Poeet p?íspivku : 22
Age : 35
Registration date : 23. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 2:19 pm

no už se těšim na pořádný PVP a s tebou za zády už se nemusim bát ničeho Very Happy isky za náma a sme nesmrtelný Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 2:54 pm

study Si piš se vryjem hordě do paměti jako Anti-horde commando study

Tam vlítnem ONI affraid my Twisted Evil ONI confused my cheers ONI Sleep
Návrat nahoru Goto down
Zuggy

Zuggy


Poeet p?íspivku : 23
Age : 36
Registration date : 23. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 3:06 pm

Jn bude vzpoura proti Siare Laughing
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 3:08 pm

Zuggy napsal:
Jn bude vzpoura proti Siare Laughing
jj tak se jemnovala moje prvni arena parta....Odboj proti siare..pamatujes zuggy?
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 3:13 pm

Tjn odboj proti siare rulezz king

Pak jsme vam to rozbili pac jsme pretahali lidi k nam do teamu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 1:00 am

Wejry napsal:
Tjn odboj proti siare rulezz king

Pak jsme vam to rozbili pac jsme pretahali lidi k nam do teamu Very Happy
njn, to uz jste vy ...
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Zuggy

Zuggy


Poeet p?íspivku : 23
Age : 36
Registration date : 23. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 7:43 am

Admin napsal:
Zuggy napsal:
Jn bude vzpoura proti Siare Laughing
jj tak se jemnovala moje prvni arena parta....Odboj proti siare..pamatujes zuggy?
Nj, ale moc nam to neslo Laughing
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitimeSat Aug 30, 2008 2:04 am

Ohldně těch arén jsem to zas posral já, jak jsem smáznul Weeraye Sad teďka maj tým bez kapitána nemůžou přibírat lidi nic Smile hlavně že bugujou dál Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........   Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance......... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dmnce, kraviny, p**oviny,proste aliance.........
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crusaders of Kingdom forum :: Your first category :: Your first forum-
Přejdi na: