Crusaders of Kingdom forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crusaders of Kingdom forum

Forum guildy Crusaders of Kingdom.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:23 pm

Tak je to tu. DLouho jsme si povidali jak to bude s pribiranim. Zezacatku ted pribereme par clenu, 70 jim budou pomahat abychom poznali co to je za lidi a rozeznali, kdo je normalni a kdo ne. A tim padem se vyvaruje i tomu, ze v guilde bude nekdo, kdo by to rozhadaval atd. nadaval a podobne. Takze velke pribirani probehne do konce nasledujiciho tydne, protoze to uz se vracim domu a dam dokupy tu registraci. Pak uz to bude na registr pouze, kdy mi prijde email, ja informace o hraci dam vedet oficcierum a nebo to dam na forko do zamknuteho topicu jen pro officiery, a pak se rozhodne zda prijmeme hrace ci ne.
Doufam ve vasi naklonost a nepovysovani se nad nimy, trosku ale otukavat muzete, jen abychm zjistili co to je za cloveka, a tehdy pozname ci zustava nebo ne.
Takze dekuji za vase nazory predem a snad to dobre dopadne.
Jakekoliv pripominky a nazory hned dejte vedet.
DEKUJI
Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Exituss
Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Gederothaim
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 8:37 pm

prijmete myho kamose kterej ma myslim 20 level?
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 1:42 am

Navrhuji Douragona na Veterána pač dělá pro guildu upe hafo věcí, je to maník jako řemen a hraje se mnou dotu Very Happy

Jinak jako nikdo neudělal pro guildu z jedný profese víc jak ON
Koukejte si ho vy budižkničemové vzít za vzor a začít něco dělat !

Vote for Douragon
Návrat nahoru Goto down
Zuggy

Zuggy


Poeet p?íspivku : 23
Age : 36
Registration date : 23. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 7:54 am

Wejry napsal:
Navrhuji Douragona na Veterána pač dělá pro guildu upe hafo věcí, je to maník jako řemen a hraje se mnou dotu Very Happy

Jinak jako nikdo neudělal pro guildu z jedný profese víc jak ON
Koukejte si ho vy budižkničemové vzít za vzor a začít něco dělat !

Vote for Douragon
JJ vote pro Douryho Smile
Návrat nahoru Goto down
Doury

Doury


Poeet p?íspivku : 22
Age : 35
Registration date : 23. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 9:24 am

Hej díky lidi za důvěru, ale já už veterán jsem Smile
Jinak ste mi udělali velkou radost Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 12:20 pm

Wejry napsal:
Navrhuji Douragona na Veterána pač dělá pro guildu upe hafo věcí, je to maník jako řemen a hraje se mnou dotu Very Happy

Jinak jako nikdo neudělal pro guildu z jedný profese víc jak ON
Koukejte si ho vy budižkničemové vzít za vzor a začít něco dělat !

Vote for Douragon
Wejry wejry, uz je davno veteran, staci jen podivat se.....
Ale kdyby nebyl, tak pro nej nevotuju...... lol! lol! lol! lol! jj jsem svina
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 12:22 pm

hokop napsal:
prijmete myho kamose kterej ma myslim 20 level?
Hele zatim jak neni ta registrrace, tak to takhle nejde.
Chci presny udaje o nem, proc chce k nam, jeho profese, level, jmeno, class atd.....trochu tomu primani uz dat uroven....
Kdyz to sem napises tak o tom budem uvazovat.... cheers
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 1:44 pm

* * * Doporučuji Douryho na Officira bounce * * *

Je to maník jako řemen . . . . (je to výš nechce se mi to opisovat)


Prostě potřebujem víc lidí co se tam o to budou starat a věřim, že tenhle darebák vnese do guildy trošku disciplíny a pořádnej řád. santa

Vote for Douragon

Ne jako Gedy co nonstop Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Sleep na offiku
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 3:04 pm

Wejry napsal:
* * * Doporučuji Douryho na Officira bounce * * *

Je to maník jako řemen . . . . (je to výš nechce se mi to opisovat)


Prostě potřebujem víc lidí co se tam o to budou starat a věřim, že tenhle darebák vnese do guildy trošku disciplíny a pořádnej řád. santa

Vote for Douragon

Ne jako Gedy co nonstop Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Sleep na offiku
Hele nemusel by byt spatny officier, to vubec, ale zatim neni v guide tak dlouho na officiera, zatim bude muset stacit veteran, casem se rozhodne.
jinak Navrhuji Weraye na ban VOTE FOR WEJRY alespon na hodinku 2
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 7:10 pm

no menuje se Mademan ma level asi 19 ted nwm presne profese bs + mining profese warr proc k nam chce no abych pravdu rek aby k nam sel chci spis ja protoze wow moc neumi a chtel bych aby byl v nejake dobre guilde coz mi urcite sme Razz ale ted nevim jestli hraje nebo co dela takze az po zacatku skoly vam to reknu
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 12:59 am

hokop napsal:
no menuje se Mademan ma level asi 19 ted nwm presne profese bs + mining profese warr proc k nam chce no abych pravdu rek aby k nam sel chci spis ja protoze wow moc neumi a chtel bych aby byl v nejake dobre guilde coz mi urcite sme Razz ale ted nevim jestli hraje nebo co dela takze az po zacatku skoly vam to reknu
oka ale tak hlavne at xspi pac warru mame dostatek a tak muze hrozit, ze bude mit maly lvl na pribrani..... Kdyby to byl treba roguna nebo lock, druid, tak berem hned, ale warru je zatim dost.......
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitimeFri Aug 29, 2008 1:50 am

Já jako vim, že kamarád, tak do guildy apd. . . Ale není přeci jen trošku méně aktivní? Ono by bylo lepší brát lidi co jsou alespoň dva dny v týdnu trošku "active". Jako tím nechci říct, že bych tu nechtěl new ppl (lidí na seřvání není nikdy dost) Smile jen jestli ho máme přibrat, ať začne víceméně hrát.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!   Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pribirani novych dusi a mladych crusaderu!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crusaders of Kingdom forum :: Your first category :: Your first forum-
Přejdi na: