Crusaders of Kingdom forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crusaders of Kingdom forum

Forum guildy Crusaders of Kingdom.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 sem asi v prdeli :(

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

sem asi v prdeli :( Empty
PříspěvekPředmět: sem asi v prdeli :(   sem asi v prdeli :( Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 5:58 pm

no po novym poatchi mi nejde se prihlasit na ofik nwm proc tak mi lidi poradili odinstalovat a znova nainstalovat wow ale kdyz ho chci odinstalovat pise to "Uninstall.xml" could not be read. a nevim co s tim? /brecici smajlik 10x
Návrat nahoru Goto down
Zuggy

Zuggy


Poeet p?íspivku : 23
Age : 36
Registration date : 23. 08. 08

sem asi v prdeli :( Empty
PříspěvekPředmět: Re: sem asi v prdeli :(   sem asi v prdeli :( Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 8:19 pm

hokop napsal:
no po novym poatchi mi nejde se prihlasit na ofik nwm proc tak mi lidi poradili odinstalovat a znova nainstalovat wow ale kdyz ho chci odinstalovat pise to "Uninstall.xml" could not be read. a nevim co s tim? /brecici smajlik 10x
Tak se zkus vykaslat na uninstall a znova instalovat. Pripadne smazat vsechny addony, treba je to nema rado hned pri spusteni. Prece jen patch 3 je hodne neco jinyho nez predchozi :-P

Btw koukali ste na stromy talentu? Celkem narez Smile nejvic se mi libi u fury warriora 2H weapon v jedne ruce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

sem asi v prdeli :( Empty
PříspěvekPředmět: Re: sem asi v prdeli :(   sem asi v prdeli :( Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 9:46 pm

Technical support (wow) Jestli budeš pořebovat pomoct s překladem typu: "Stáhni tohle, nahoď to a reinstalluj", tak nevim jak víc pomoct. . .
Návrat nahoru Goto down
Eko




Poeet p?íspivku : 13
Age : 33
Registration date : 07. 10. 08

sem asi v prdeli :( Empty
PříspěvekPředmět: Re: sem asi v prdeli :(   sem asi v prdeli :( Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 5:06 pm

a nebo start/ spustit a napiš regedit. Vyjedou ti registry druhá a třetí složku otevři...potom otevři software a vše co je spojeno s wow vymaž + ještě v program f. Pak to třeba projeď Tune-Up (smazání nepotřebných souborů) a pak restartni kompa... a tadá Smile vymazáno z kompu Smile
Návrat nahoru Goto down
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

sem asi v prdeli :( Empty
PříspěvekPředmět: Re: sem asi v prdeli :(   sem asi v prdeli :( Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 7:14 pm

fajn tak sem se v tom hrabal tak dlouho az pocal rezignoval a nechal me to odinstalovat Smile takze to instaluju znova a uvidime...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





sem asi v prdeli :( Empty
PříspěvekPředmět: Re: sem asi v prdeli :(   sem asi v prdeli :( Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
sem asi v prdeli :(
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crusaders of Kingdom forum :: Your first category :: Your first forum-
Přejdi na: