Crusaders of Kingdom forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crusaders of Kingdom forum

Forum guildy Crusaders of Kingdom.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!

Goto down 
+6
Wejry
Zuggy
Aryas
Eko
Plska
Admin
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 5:20 pm

Nastava situace, kdy neucast Elmorova zasahla s trvalymi naslednky guildu. Proto bych navrhoval sesadit ho z trunu a korunovat noveho Guild mastera, ktery guildu povede ke vysluni. Verim ze je stale mozne pozvednout tuto guildu na lepsi uroven nez je KZ. Sice to bude trvat o to dele o kolik jsme uz davno ztratili ,ale verim, ze se s tim da ZATIM stale neco delat.
Proto bych VAS VSECHNY poprosil hlasovat o Zmene Guild mastera a to zpusobem Prizpevku v podobe. ( napr. Volil bych ....nick..., protoze......duvod....... + nejake vyjadreni.) asi takto bych si predstavoval hlasovani.
DEKUJI VSEM ZA VASI UCAST. pale pale pale Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Hlasovani   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 5:24 pm

Tak a ted k memu hlasu.... Muj hlas myslim si ze opravnene a ocekavane dostava ISKANDER...jelikoz v teto guilde uz je hodne moc dlouho a udelal pro ni vic nez si kdokoliv z vas umi predstavit. Proto dostava muj hlas. A dalsi vec je ta z eje casto online, takze i podpora ze strany nej, tu bude. ISKANDER YOU HAVE MY VOTE Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation king
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Plska

Plska


Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Location : Studentka
Registration date : 24. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: hlasování o GuM   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 5:36 pm

Ahoj spoluhráči, souhlasím s Gedym, že je na čase něco s tou naší guildou provést. Změna guild mastera by nám mohla pomoc. Jsem také pro Iskandera, zná tuhle guildu a spoluhráčům pomáhá jak může. Pod jeho vedením by se mohlo soustu věcí změnit.
Návrat nahoru Goto down
Eko




Poeet p?íspivku : 13
Age : 33
Registration date : 07. 10. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 5:54 pm

Zdravíčko cyclops jsem v této G už taky nějaký ten měsíc (podepisoval jsem druhé vzrození této G) a kdysi když jsem potřeboval pomoc tak jsem požádal Butha :-* nebo Iskandera... Bohužel Buth jak tak koukám při mém offline stavu (po dobu měsíc a něco) odešel z G, tak proto dávám hlas pro Iskandera. Věřim že mu to vyjde :Smile: cheers cheers cheers

(Byl jsem znám pod nickem Eko - nyní Ždímačka) cyclops
Návrat nahoru Goto down
Aryas

Aryas


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 6:35 pm

Elmor je super člověk ale ve wowku se moc neoběvuje což je škoda je to super vůdce I love you ... nicméně ted na to s prominutím DOST SILNĚ SERE ! Evil or Very Mad lol! Já jsem v guildě pokud vím tak ještě dýl než Isk lol! a znám Iska mýslím že dost dobře je to klidnej slušnej spolehlinej člověk study sice ne moc vůdcovskej typ ale JO Exclamation MUJ HLAS PATŘÍ JEMU Exclamation lol!
Návrat nahoru Goto down
Zuggy

Zuggy


Poeet p?íspivku : 23
Age : 36
Registration date : 23. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 7:38 pm

A ja hlasuju pro Zugara, protoze je v guilde taky dlouho a je asi tak stejne aktivni jako Elmor Laughing
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 8:01 pm

Rolling Eyes No na to, že Isky bude mít "makačky" se školou, tu vedete dost odvážnou debatu . . Rolling Eyes

Jestli s tím bude souhlasit, tak budiž, ale sesazovat Elmora "z trůnu" je dosti ukvapené (nerozvážné a bez rozmyslu). silent

Gedy má na Elmora login, takže když je potřeba upravit/vytvořit ranky; nakoupit bankovní sloty apd . . Není potřeba věci hrotit a čekat na Elmora.
citace :
.... je stale mozne pozvednout tuto guildu na lepsi uroven nez je KZ.
A toho chcete dosáhnout tím, že změníte guild leadera? No nevím, ale já měl za to, že guildovní raidy se odvíjejí od lidí, ne od GL. Ještě se zkuste zamyslet nad tím, co bude Iskander dělat. . . Jestli čekáte, že začne sestavovat raidy (ala KZ apd..), tak mi vysvělete co na tom bude jiného, než když to sestavoval doposud . .

Jako jestli s tím bude Isky souhlasit má můj "hlas", ale jestli do toho nepujde, tak nikoho jiného nevolím . . . king

Peace and Love farao
Návrat nahoru Goto down
Iskander

Iskander


Poeet p?íspivku : 9
Age : 38
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 8:36 pm

Lidi, tak jsem se k tomu konecne dostal. Wejry ma pravdu, ze zmena guild mastera nic nemeni na nasi situaci. Technicky vzato staci, aby GuM byla postava, kterou nikdo nebude mazat. Very Happy Jestli budu nebo nebudu mit cas tady s vama byt je ve hvezdach.

Zalezi co od guildy cekate, jestli pokec s kamarady nebo neco vic. Pochybuju o tom, ze tu nekdy bude treba 20 lidi, kteri by chodili raidy apod.

Jestli vas zajima pouze PvP, tak neni treba nic menit.
Pokud chcete byt aktivni i v ramci PvE, tak jedine vychodisko, ktere vidim, je hromadny prestup do jine guildy, protoze spojeni je v ramci aliance nemozne.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 11:41 pm

Wejry napsal:
Rolling Eyes No na to, že Isky bude mít "makačky" se školou, tu vedete dost odvážnou debatu . . Rolling Eyes

Jestli s tím bude souhlasit, tak budiž, ale sesazovat Elmora "z trůnu" je dosti ukvapené (nerozvážné a bez rozmyslu). silent

Gedy má na Elmora login, takže když je potřeba upravit/vytvořit ranky; nakoupit bankovní sloty apd . . Není potřeba věci hrotit a čekat na Elmora.
citace :
.... je stale mozne pozvednout tuto guildu na lepsi uroven nez je KZ.
A toho chcete dosáhnout tím, že změníte guild leadera? No nevím, ale já měl za to, že guildovní raidy se odvíjejí od lidí, ne od GL. Ještě se zkuste zamyslet nad tím, co bude Iskander dělat. . . Jestli čekáte, že začne sestavovat raidy (ala KZ apd..), tak mi vysvělete co na tom bude jiného, než když to sestavoval doposud . .

Jako jestli s tím bude Isky souhlasit má můj "hlas", ale jestli do toho nepujde, tak nikoho jiného nevolím . . . king

Peace and Love farao

Wejry, musim ti dat velice za pravdu. Toto mi otevrelo oci:D
Neni to od GuM? Jako je to asi pravda, ale stejne v podvedomi lidi je to GuM, neni online, tak to ej o necem jinym.
Sice na elmora pristup mam, ale tak nemuzu hrat jenom zanej. Nechtej se mi uz resit porad tyhle zalezitosti abych vam rekl pravdu. S touhle guildou uz jsem si uzil svy a mnozi z vas to vi. Jak leavnuti gedyho tak vsechyn sracky, kterymi guilda prosla at uz s gedym, nebo s exitem. Je mi velice lito, ze tolik lidi odeslo a to je take duvod proc nechodime treba TK guildovne. Wejry ma pravdu je to o lidech a tech je tu plno mrte v pohode a dost nahouby(sry), pac nejsou online, nebo odesli na jiny servery, jako to jim neberu to ej v poho, ale guilda tim hodne trpi. ted je denne mozan online tak 5 nebo 4 70tky a to ej hodne moc smutny. A cekat zas pul roku nez lowy vyexpi na 70, nahrabou equip a leavnou, to taky asi nebude nej.
Souhlasim s Iskanderem.....Kdo chce chodit PVP tak to nezalezi na guilde, ale kdo chce hlavne PVE, tak neni jina moznost nez zmenit guildu.
Ale i tak si myslim ze by se s tim dalo neco udelat at uz spojeni s nekym, treba Iron guards, nebo tak, nebo byt zase chvili jen tak a nic nedelat a cekat.
Jinak jak rikam kdyby zmena gum tak ISKANDER.
Jinak sesazeni elmora si myslim ze neni unahleny a ukvapeny tah, pac se to planuje uz dyl a Elmor na to totalne sere, tak naco je GuM kdyz se nic nedeje. Pro ty lidi neni zadna "podpora".
Uz vite co tim myslim??
Jinak wejry ....kdy zajdem an to PIVKO?????
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Plska

Plska


Poeet p?íspivku : 5
Age : 33
Location : Studentka
Registration date : 24. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: hlasování   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:28 am

Když jsem si tak pročítala Wejryho a Iskanderuv názor, musím říct, že mají pravdu. Změna guild mastera opravdu nic nezmění, protože to je hlavně o hráčích. Takže pokud se nezmění přístup některých hráčů, bude to stále stejné a guilda se nikam dopředu nepohne a nakonec CoK nezůstane nikdo.
Návrat nahoru Goto down
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 4:44 pm

jooooooooooooo volte Star...Star na hrad Smile
ne vazne myslim ze novym GuM by se mel stat nekdo kdo je vguilde dlouho atd atd ale nemyslim si ze by to mel byt Iskander neber si to osobne ale clovek ktery dostal trest za bugovani by podle me nemel byt Gum takze volim Aryase...
Návrat nahoru Goto down
Zuggy

Zuggy


Poeet p?íspivku : 23
Age : 36
Registration date : 23. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 5:43 pm

hokop napsal:
jooooooooooooo volte Star...Star na hrad Smile
ne vazne myslim ze novym GuM by se mel stat nekdo kdo je vguilde dlouho atd atd ale nemyslim si ze by to mel byt Iskander neber si to osobne ale clovek ktery dostal trest za bugovani by podle me nemel byt Gum takze volim Aryase...
Nic proti Stare ale kazdy kdo hraje na Mangosu buguje, uz to ze tam hrajes je jeden velky bug, pouzivani ruznych buglych skillu atd. Proste buger je kazdy, budiz Iskanderova povest timto ocistena xD.
Návrat nahoru Goto down
Aryas

Aryas


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 7:07 pm

hokop napsal:
jooooooooooooo volte Star...Star na hrad Smile
ne vazne myslim ze novym GuM by se mel stat nekdo kdo je vguilde dlouho atd atd ale nemyslim si ze by to mel byt Iskander neber si to osobne ale clovek ktery dostal trest za bugovani by podle me nemel byt Gum takze volim Aryase...

To je moc hezky , já si toho vážím ale já bych to psychycky neunesl vést guildu lol!
Jinak bych spíš než Gum začal řešil jakou guildu pro spojení nebo spojenectví ...mě osobně se líbí spolupráce WoI a Iron Guards jsou to 2guildy a chodej spolu jen raidy mohli bysme se o něco takého pokusit třeba s Hoa nebo OH popř. Rotou
Návrat nahoru Goto down
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:10 pm

Aryas napsal:
mohli bysme se o něco takého pokusit třeba s Hoa nebo OH popř. Rotou
ne s rotou urco ne a s oh by to nebylo spatny no Smile
Návrat nahoru Goto down
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 8:11 pm

rota je pvp...
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 12:13 am

Posledně jsem o "spojení" mluvil s Elmorem. silent Kecali jsme s lidma z OH i WoI a výsledek byl stejný: " Mad Ne, spojovat guildy doopravdy nechceme Mad . . ." nadále jsme se pokoušeli alespoň ukecat pár lidí. To vedlo k dočasné dohodě o vzájemném "invitování" na raidy . . scratch 4 lidi to ze začátku brali vážně, pak se na to vysrali všici . . . scratch

Jak psala Plska o přístupu lidí ke guildě. . . Dobrý lidi v guildě máme, ale aktivita těch lidí je zase něco jiného. Sleep

Gedy napsal:
......je to o lidech a tech je tu plno mrte v pohode a dost nahouby(sry), pac nejsou online, nebo odesli.....
Gedy pls zkus pochopit, že teďka není ta samá doba, která byla před pár měsíci. Lidé co jsou neaktivní k tomu musí mít pádný důvod a troufám si říct, že tím důvodem nebude "úmyslné zanedbání guildy".

Gedy napsal:
. . .kdo chce hlavne PVE, tak neni jina moznost nez zmenit guildu.Ale i tak si myslim ze by se s tim dalo neco udelat at uz spojeni s nekym, treba Iron guards, nebo tak. . .
Mystiq (myslím tím Patriot) trpí velkým množstvím rozmanitých guild. Což má jak klady, tak zápory.
Vemte si příklad z naší guildy. Když jsme byli dost aktivní (cca 15+ lidí online) nedokázali jsme sestavovat raidy, bcs situace vypadala: kotel healerů+dmgerů/na jednoho tanka (který zrovna moc aktivní nebyl). Ale nebyli jsme jediní, kteří s tím nic nemohli dělat, takových guild je spousta.

Isky napsal:
Pochybuju o tom, ze tu nekdy bude treba 20 lidi, kteri by chodili raidy apod.
Jde o to vytvořit jádro guildy, který bude chodit jak 5kový instance tak 10-40člený raidy.

Srry za to vyjadřování jsem dosti utahanej a nějak mi to nemyslí, takže omluvte různý chybky/opakování apd..

Abych nezapoměl 4Gedy:
To pivko chlape nevim nevim. Zeptej se Zuggyho, jak jsem s nim kecal po ICQ. . Naše konverzace trvala cca 2,5 hodiny a přitom jsme stihli napsat každej 3 zprávy. S tim časem jsem na tom stejně (ba i hůř) jako on Crying or Very sad Crying or Very sad
Plánuju sraz s Dourym, ale kdykoli dostanu myšlenku na nějaký datum něco mi do toho vleze No No
Uvidíme kdy chytnu nerva a na všechno se vyseru, pak někde hodíme spicha všici, jak já tak doury, ty, isky apd. . .
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 10:40 am

Hele asi nasledovne, mozna vas hodne timto sklamu, ale snad to pochopite. Ode me uz zadny zazraky a pokusy na zachranu guildy necekejte, pac uz si myslim ze jsem se natrapil vic jak elmor, abych tuhle guildu udrzel spolu s dalsimi lidmi a uz me to nebavi se porad bezvysledne snazit rpesvedcoovat lidi. Pokazde kdyz jsem neco vymyslel nejaky event tak se mi prihlasilo max 5 lidi a to kdyz prehanim, takze me to opravdu uz nebavilo. Je to o tom, ze zezacatku jsme se tu sesli skvela parta, ktera byla temer denne online a porad se neco dealalo, ale potom hraci prestavali asi hrat, nebo nevim, kupa jich kvuli tomu odesla. A taky kdyz prestal hrat Elmor tak hodne lidi odeslo., rikate si ze to je blbost, ale vcera jsem se 4 z nich mluvil a odesli hodne pac elmor nehral vubec, byl tam tak jednou za 1 mesic. Mno to uz je ted stejne jedno, pac jsou spokojeni ve sve guilde stejne jako ja s gedym. A tak jestli se tu nenajde nikdo, kdo bude chtit guildu udrzet, coz asi ne, tak ja davam za exita prihlasku k OH. Woi nemam rad, nevim proc asi z rivality drivejsich dob.

Takze timto se vzdavam delani stranek(starych), a tak v brzke dobe necekejte zadne aktualizace.
O tomto se melo davno rozhodnout driv, hned jak odesla eaerendil, pac tehdy to byl takovej zlom. Ale nikdo s tim nic nedelal, takze se to vyhnojilo az do teto situace, kdy nikdo nema zajem zustat a nic nedelat, kdy jen cekat a nudit se a to je pochopitelne, pac wowo se hraje pro zabavu.

Takze tot muj konecny nazor, ktery je pevny a neotresitelny. Hare krisna:D:D:D:D study study
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 10:45 am

Uvidíme kdy chytnu nerva a na všechno se vyseru, pak někde hodíme spicha všici, jak já tak doury, ty, isky apd. . .[/quote]

Tak oka, douryho jsem taky celou vecnost nevidel a ani o nem temer neslysel, jen jednou na ventrilu nedavno, ale jen na chvilinku.
No ja asi tak za mesic uz budu mit autisto, tak si myslim, ze by nememl byt problem se nejak sejit. afro
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Staris




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Guilda   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 11:59 am

Lidi jako mate všichni pravdu, že raidy,.... se neodvíjejí od Gumáka ale od lidí, ale je i pravdou ze GUM by mel jit prikladem a obcas na lidi zařvat a byt občas onlajn (aspon gedy na oko) Very Happy pokud by se měnil Gum tak jsem pro iskyho nebo pro nekoho kdo je v teto guilde hodne dlouho, pokud se nepovede udržet Guildu, tak bych byl nejspíš pro spojení s WoI nebo OH, ale doufam ze se nejak udržíme a časové rozmezí onlajno hráčů(hlavne 70) se zvětší a mohly by sme zacit taky obcas taky planovat aspon dungy jako je naxx nebo KZ pro nove 70tky! Kdyz se lognu tak je v Gmessage uplny hovno(s prominutim) Kdyby se neco naplanovalo tak je aspon mala šance(jako smozřejmě některym lidem to leze do plánů ale aspon polovinu raidu slozit z G členů)! Gedy nám to může tanknout Elmou a heal máme dobrý a nejaky dobrý DPS taky máme a zbytek se sezene omg!!
Návrat nahoru Goto down
Staris




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: schůze   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 12:00 pm

Pokud byste se nekde chteli sejit tak bych se možná přifaři:D
Návrat nahoru Goto down
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 5:40 pm

:O takze otazka zni kdy se rozpadnem...
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 8:43 pm

Mad Gedy koukám, že toho nerva chytnu asi o něco dřív a přijdu ti omlátit půlitr o hlavu . . . Co to tu píšeš ? ! Koukej se sebrat a něco dělat ! Mad
Vysral se na to Elmor a teďka to plánuješ ty ?! Suspect

Vytloukanej Gedy napsal:
Takze tot muj konecny nazor, ktery je pevny a neotresitelny. Hare krisna
scratch Koukej se snažit lemro, bo ti urvu ty dvě párátka, co ti trčí z ramen a naučim tě s nimi psát. scratch

Evil or Very Mad No jako nevím co tě to napadá chlape. . Evil or Very Mad Elmor se na guildu vybodnul, tak jsi to vzal do rukou ty. Nemusím ti připomínat, že jsi se v guildě povýšil na jednu z hlavních autorit (nebo musím Question ). Gedy todle fakt nerad vidím, kdyby jsi to psal na icq, nebo by jsme o tom kecali na vnt dobrá, ale psát to sem. . . Asi potřebuješ pár facek na probuzenou. scratch Seber se nejsi žádná padavka + máš tu kotel lidí co tě podporujou a važí si toho co pro guildu děláš (př. já, doury, plska, isk, elmo, eko, aryas, sabat atd. atd. .) Jestli se na to vysereš, tak koukej utíkat hodně daleko . . Prostě se dej do kupy !

Jinak co sem cpeš Višnu? Hinduizmus přenech ISKCONu . .

Spamer Hokop napsal:
takze otazka zni kdy se rozpadnem...
Dokud tu je Gedy a Isk nic se rozpadat nebude (leda Gedy, až ho potkám)
Návrat nahoru Goto down
Eko




Poeet p?íspivku : 13
Age : 33
Registration date : 07. 10. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 8:59 pm

Eko už není Smile už je Zdimacka > ukradena Very Happy (ja jsem bývalí Eko) ale někdo mi ukradl acc... ale už jsem zaspamoval celý mystiq Very Happy tak doufam ze to co sjem jim napsal že mi daj to heslo Rolling Eyes Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
Doury

Doury


Poeet p?íspivku : 22
Age : 35
Registration date : 23. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 9:33 pm

Zdravim všechny, s guildou nevim nevim co bude dál a já teď moc času na paření nemam takže mě teď moc online neuvidíte, ale na srázek si čas rád udělam, ale jestli něco naplánujem tak hlavě prosím dejte vědět dopředu abych se podle toho zařídil. Jinak v sobotu bysme mohli dát guildovní dotku, kdo by měl zájem někdy kolem šestý večer.
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitimeThu Oct 09, 2008 10:16 pm

Tady je muj kulatej kamarád pirat

geek Srázek asi uděláme na UJEPu okolo 16:00 datum nehraje roli geek ne kecam uvidíme ten srázek;Už jen dohodnout je docela nářez, natož hledat si čas . .

A tu dotku můžem dát, řeknem zuggymu apd . . . jocolor
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!   HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
HLASOVANI O ZMENE GUILD MASTERA!!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» SPOJENI GUILD S GUILDOU SOUL SOCIETY

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crusaders of Kingdom forum :: Your first category :: Your first forum-
Přejdi na: