Crusaders of Kingdom forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crusaders of Kingdom forum

Forum guildy Crusaders of Kingdom.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nové stránky

Goto down 
+2
Wejry
Staris
6 posters
AutorZpráva
Staris




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 9:56 pm

Tak lidi uz jsem se konecne pustil do nových stránek uz jsou z pulky funkcni. je to nahozeny na adrese www.cok.ic.cz . Prosil bych vas aby jste mi psali pripominky a hlavne ostre kritiky. Pokusim se na vase pripominky ragovat tak zatim diky a cekam vase pripominky!!
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 8:58 pm

Takže něco málo by bylo. scratch

Když začínáš hned na úvodu s diakritikou (Diakritické znaménka: [háčky, čárky, kroužky]), tak by bylo dobré v nich pokračovat i nadále. Suspect Je docela hanba, když se na to koukne člověk, který umí alespoň trochu číst Sad

Jinak si znova pročti pravidla a oprav "hrubky" viz.
citace :
....leader vede raid ..a ostatní podlouchají....
apd.

Ještě, kdybych mohl poprosit o interpunkční znaménka study Jestli by to bylo moc práce, tak ti někdo z guildy určitě rád pomůže (máme tu bakaláře, tak ať se nenudí)

Jinak ještě k pravidlům: Začátek každého pravidla velkým písmem (nebo malým, ale ne aby to bylo podle tvojí nálady)

Jinak stránky ještě zdaleka nejsou kompletní, takže tam zas "tolik" věcí na opravu nenajdu Laughing Ale alespoň to logo Rolling Eyes ne, že by se mi nějak hodně nelíbilo. Jen k názvu "Crusaders of Kingdom" se mi to moc nehodí.

A forko se ti povedlo (jenom nevim na co nám budou dvě) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zuggy

Zuggy


Poeet p?íspivku : 23
Age : 36
Registration date : 23. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 8:33 pm

Wejry napsal:
...Ještě, kdybych mohl poprosit o interpunkční znaménka study Jestli by to bylo moc práce, tak ti někdo z guildy určitě rád pomůže (máme tu bakaláře, tak ať se nenudí)
Dobra narazka xD i kdyz to je teda bakalar, ktery na cestinu asi moc neda ne? Na vetsine vyskach uz cestina nejak neni no :-P, ale jinak Wejry ma pravdu
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 1:25 pm

2Zuggy: lol! Já jsem nepsal, že je to Bc/BcA z ÚJČ. lol! Jen jsem chtěl poukázat na to, že tu máme absolventa 3-4letého studia na univerzitě/vš. Wink

Laughing Nepovídej, že absolvent 3-4 ročníku "vš" nedokáže pomoct opravit pár jednoduchých vět v českém jazyce Laughing

A to že by na češtinu nedal . . . Je to přeci jeho mateřský jazyk ne? To musí pomoct s radostí . . . geek
Návrat nahoru Goto down
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 10:09 am

jaktoze je Iskander 67?
Návrat nahoru Goto down
Zuggy

Zuggy


Poeet p?íspivku : 23
Age : 36
Registration date : 23. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 10:46 am

Musim vysondovat jak ho uvidim na ICQ Razz. Nejinteligentnejsi clovek v guilde a dostane -3 lvly, co zas provadel xD affraid
Návrat nahoru Goto down
Iskander

Iskander


Poeet p?íspivku : 9
Age : 38
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitimeMon Oct 06, 2008 7:28 pm

Zdarec, byl jsem 66tka, ale ja jim rikal, ze je to houby trest Very Happy Jo a s tou cestinou, to ze ma nekdo pred jmenem nebo za nim nejakej strudl titulu, tak to neznamena, ze je chytrejsi nez ostatni.
Návrat nahoru Goto down
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitimeMon Oct 06, 2008 8:15 pm

a to ti vzali i itemy a repky?a raiding a tak?Smile
Návrat nahoru Goto down
Iskander

Iskander


Poeet p?íspivku : 9
Age : 38
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 10:39 am

Repky ne, jenom riding, equip za badge, badge, prachy a primaly. Nema nekdo blacksmith a repku u scryers? Potrebuju fire resist set.
Návrat nahoru Goto down
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 4:29 pm

este ze tak kdby ti smazaly vsechno tak nemame zadnyho dobryho paladina
Návrat nahoru Goto down
Staris




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: diakritika   Nové stránky Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 11:30 pm

hele vetsina textu je kopírovaná ze starých strránek kde se to takto střídáVery Happy ale uz sem opravil snad všechny stránky:D
Takze jsou tak nejak spisovne:D
Návrat nahoru Goto down
Staris




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: stranky   Nové stránky Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 11:39 pm

Jak už jse mříkal většina textů je zkopírovaná ze starého webu diakritiku už jsem opravit a na velký, malý pímenka asi seru:D
Jinak kdyby mel nekdo nejakej text k založce Ohře WOW nebudu proti a nakopíruju ho na stránky. jelikož vetšinou dělám offline tak ta fotogalerie neni dokončená, protože sem poslední dobou línej a mám toho moc:D, ale pokud by nekdo postahoval ze starych stranek all foto jak ty male fotky tak velké náhledy a nechal mi je třeba na www.leteckaposta.cz nebudu proti a dodělám to:D
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 11:42 am

Staris napsal:
Jak už jse mříkal většina textů je zkopírovaná ze starého webu diakritiku už jsem opravit a na velký, malý pímenka asi seru:D
Jinak kdyby mel nekdo nejakej text k založce Ohře WOW nebudu proti a nakopíruju ho na stránky. jelikož vetšinou dělám offline tak ta fotogalerie neni dokončená, protože sem poslední dobou línej a mám toho moc:D, ale pokud by nekdo postahoval ze starych stranek all foto jak ty male fotky tak velké náhledy a nechal mi je třeba na www.leteckaposta.cz nebudu proti a dodělám to:D

Starisi chtel bych se zeptat, ci by sli upravit clenove, tak ze se to aktualizuje, ze treba je videt ci jsou online atd. Vim je to trosku pracny, tez jsem to delal, ale tak myslis ze by sis s tim mohl dat 20 mn prace? a dopsat tam i nove cleny? je to tak ze zadas do internetu...ten odkaz, ted ho presne nevim z hlavy, ale az ten obrazek co ti to najde tam zkopirujes, popr. tam das ten html kod, jako imp- pac jak si to zkopiroval jen ty obrazky ze staryho webu, tak to nefunguje. Dekuji:D

A jinak, chci pomalu ale jiste ti ten web dat jako hlavni i s tim forkem, takze pomalu na to se zacne prechazet.
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Staris




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Clenové   Nové stránky Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 7:27 pm

Jasne doplnit nové členy není problém stejně jako nové foto atd...
Návrat nahoru Goto down
Staris




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: starnky   Nové stránky Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 7:28 pm

Už můži i tak nějak říci že stránky jsou hotové kromě záložky O hře wow
Návrat nahoru Goto down
Staris




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 22. 08. 08

Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Stránky   Nové stránky Icon_minitimeMon Oct 13, 2008 8:30 pm

Tak idi myslím si, že můžu říct: "Stránky i Fórko je v provozu" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové stránky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové stránky   Nové stránky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové stránky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nove stranky + foro
» Pro nove Cleny!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crusaders of Kingdom forum :: Your first category :: Your first forum-
Přejdi na: