Crusaders of Kingdom forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crusaders of Kingdom forum

Forum guildy Crusaders of Kingdom.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy

Goto down 
+4
hokop
Iskander
Admin
Elmor
8 posters
AutorZpráva
Elmor
Admin
Elmor


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 22. 08. 08

Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Empty
PříspěvekPředmět: Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy   Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 5:54 pm

jelikož tu nemáme off topinku ani černej toaleták ...kážu sem tenhle topik jako maso pro dravce ...kdo dřív sem neco napíše tím dřív me potešíte ..myslím si že Já osobně jsem doste velké téma sousto jak se patří xD ....gedy si furt stežuje že sem neaktivní ..tak tohle je můj první přízpěvek xD
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy   Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 6:00 pm

Elmor napsal:
jelikož tu nemáme off topinku ani černej toaleták ...kážu sem tenhle topik jako maso pro dravce ...kdo dřív sem neco napíše tím dřív me potešíte ..myslím si že Já osobně jsem doste velké téma sousto jak se patří xD ....gedy si furt stežuje že sem neaktivní ..tak tohle je můj první přízpěvek xD
ano ano, stezuju si pac to je pravda lol! lol! afro
tak doufam ze tohle neni tvuj prvni a posledni prispevek a ze se zase trosicku alespon malicko zacnes venocat guilde alespon takhle.
jinak proc vubec tedkon vubec nehrajes??? Twisted Evil Twisted Evil
Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Exituss
Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Gederothaim
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Iskander

Iskander


Poeet p?íspivku : 9
Age : 38
Registration date : 22. 08. 08

Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy   Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 2:05 am

No kdyz uz tady ma svuj prvni prispevek i elmor, tak to nemuzu zustat pozadu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
hokop

hokop


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 22. 08. 08

Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy   Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 8:45 am

lol Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Doury

Doury


Poeet p?íspivku : 22
Age : 35
Registration date : 23. 08. 08

Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy   Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 10:00 am

Kurnik, tady to začíná pořádně žít Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zuggy

Zuggy


Poeet p?íspivku : 23
Age : 36
Registration date : 23. 08. 08

Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy   Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 8:32 pm

Tak ja se taky pridam, kdyz tu takhle prispiva kazdy :-P
Návrat nahoru Goto down
Wejry

Wejry


Poeet p?íspivku : 64
Registration date : 22. 08. 08

Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy   Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 3:02 pm

Kurde! Chvilku tu nejsem a další topic na spam lol!

Jinak Elmora tady musíme pořádně zdrbat. Co takhle upload Elmorovo prdelku na forko, ať se každej zasměje Laughing

No nic letím si Sleep Doufám, že sem někdo napíše aspoň Shocked "Nazdárek chyběl jsi nám!" apd. . Shocked

farao Jinak Poland rulezz farao
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 22. 08. 08

Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy   Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 7:50 pm

Jinak Elmore laskave zacni zase hrat guilde chybis...a jestli uz nebudes hrat vubec, tak to dej vedet at se muze podle toho guilda zaridit, pripadne se udelat slavnostni predavani GuM.
Návrat nahoru Goto down
http://cokingdom.omgforum.net
Earendilka




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 18. 09. 08

Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy   Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Icon_minitimeThu Sep 18, 2008 9:22 pm

Hehe, gediku a kde ty vezis? Jsem te u OH dlouho nevidela cyclops Chybis nam v Tkcku... I kdyz alar a solarka padli a na kaelovi zase pad servr lol!
Návrat nahoru Goto down
Elmor
Admin
Elmor


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 22. 08. 08

Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Empty
PříspěvekPředmět: aaa   Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 9:54 pm

tohle je neuveřitelné .....tolik spampostů xD .... affraid ...no wejry ...copak nevíš že chci být anonymní lol!
všem hej hola humpoláci ...a mejte se famfárově ..vyřešim nějak net na intru a budu za váma pravidelně docházet
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy   Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Elmor -vše o tomhle nezbedníkovy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Crusaders of Kingdom forum :: Your first category :: Your first forum-
Přejdi na: